Elazığ Seni Özlüyor

Elazığ Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Covid 19 testinin pozitif çıkmasının ardından karantina süresi bitmesiyle birlikte hemen memleketi Elazığ'a geldi.

PAYLAŞ

ELAZIĞ SENİ ÖZLÜYOR!

Elazığ Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Covid 19 testinin pozitif çıkmasının ardından karantina süresi bitmesiyle birlikte hemen memleketi Elazığ’a geldi.

Elazığ Olay Gazetesi olarak ilimiz milletvekili Zülfü Demirbağ’a bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz…

ZÜLFÜ DEMİRBAĞ’IN MESAİSİ YOĞUN GEÇECEK

Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’a geldiği zaman tüm vaktini hemşehrileri ile birlikte geçirerek onların sorunlarını ve beklentilerini dinleyerek sorunlarını hemen çözmek için büyük gayret gösteriyor.   Covid 19 hastalığını atlatır atlatmaz Elazığ’a gelen Demirbağ’ın, ziyareti yoğun bir şekilde geçeçek.

DEMİRBAĞ EN RAHAT ULAŞILAN VEKİLLER ARASINDA

İlimizin en sevilen vekilleri arasında yer alan Zülfü Demirbağ, Elazığlı vatandaşların en rahat ulaştığı vekiller arasında, Elazığlı vatandaşların çoğunda şahsi telefon numarası bulunan Demirbağ, hiçbir telefonu cevapsız bırakmıyor. T.B.M.M görüşmelerinde olduğu zaman ise arayan vatandaşlara hemen dönüş yapıyor.

VATANDAŞLAR İSTEKLERİNİ RAHATLIKLA SÖYLEYEBİLİYOR

Elazığlı vatandaşlar, isteğini ve düşüncelerini rahatlıkla iletebildiği Zülfü Demirbağ’a, samimi davranışlarından dolayı kendinden biri olarak görüyor. Ankara’da da Elazığlı vatandaşlara her zaman kapısı açık olan Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Ankara’da hemşerilerini kesinlikle yalnız bırakmayıp ilgi alakasını eksik etmiyor…

PARTİSİNİN GÜR SESİ

Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, T.B.M.M görüşmelerinde muhalefet partilerine karşı partisinin görüşlerini ve düşünlerini anlatıyor. Yeri geldiğinde partisi için yumruğunu masaya vuran Demirbağ, yeri geldiği zamanda partisi için sesini gür çıkararak ülke gündemine oturuyor.

 

ELAZIĞ SENİ SEVİYOR DEMİRBAĞ

Covid 19 tedavisi dolayısıyla Elazığ’dan kısa bir süre uzak kalan Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’ı, Elazığlılar özledi. Hemşehrileriyle mesafeli şekilde özlem giderecek olan Demirbağ, konteynır kentte kalan vatandaşlarımızı da ziyaret etmesi bekleniyor…

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Düzgün Satıcı 2014- 2019tarhinde yarımca köyü mhtr | 20 Ocak 2021 19:57

    Sy millet Vklimin Zülfü DEMİRBAĞ seçim bölgesine olan sadakati

  • UĞUR | 20 Ocak 2021 16:30

    Septioğlu anlayışı ile bu memlekete hizmet eden, her zaman vatandaşlarının yanında olan, değerli vekilimize teşekkür ediyor, değerli vekilimizin başarılı çalışmalarının devamını diliyorum

BUNLARA DA BAKIN