Gündem

Gündem Haberleri

İl Jandarma Komutanı Ali Yıldız ve eşi, şehit annelerini yalnız bırakmadı

İl Jandarma Komutanı Ali Yıldız ve eşi Gülçin Yıldız, Anneler Günü'nde şehit annelerini yalnız bırakmadı. Hakkari'de çatışmada şehit düşen Mehmet Ağgedik'in ailesini ziyaret eden çift, Anneler Günü çerçevesinde anne Fatma Ağgedik'e hediyeler vererek, birlikte mezarlığı ziyaret etti.

TKKD'de Ozan, güven tazeledi

Türk Kadınlar Konseyi Elazığ Şubesi Olağan Genel Kurulunda başkanlığa yeniden Prof. Dr. Sema Temizer Ozan seçildi.

Milli Eğitim Bakanı Özer'in Elazığ ziyareti

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile bir araya geldi.

AFAD’dan gönüllülere afet eğitimi

AFAD’dan gönüllülere afet eğitimi

Genç girişimciden kurumları rahatlatacak yerli ve milli ‘yüz tanıma' teknolojisi

Genç girişimciden kurumları rahatlatacak yerli ve milli ‘yüz tanıma' teknolojisi

28 Şubat mağduru olan Türkiye'nin ilk başörtülü Belediye Başkanı Fethiye Atlı o süreci anlattı

- 28 Şubat mağduru olan Türkiye'nin ilk başörtülü Belediye Başkanı Fethiye Atlı o süreci anlattı - Belediye Başkanı Atlı: - “Başörtü hiçbir zaman kaos olmadı, şu anda başörtümüzle hizmet ediyoruz” - “Belki timsah gözyaşları döküyor diyecekler ama sıkıntıları biz yaşadık” - “O dönem sadece kadınlar değil, erkekler ve aileler de mağdur oldu” - “Hem bu dünyada hem de ahirette haklarımı helal etmeyeceğim”

Kaymakam Yılmaz, vatandaşlarla bir araya geldi

Kaymakam Yılmaz, vatandaşlarla bir araya geldi

Dede ve torunların camideki renkli buluşması

Dede ve torunların camideki renkli buluşması

Elazığ Bir Değerini Daha Kaybetti

Elazığ'ın sevilen esnaf ve siyasetçilerinden olan Keban Kumaş Perdenin Sahibi Nihat NAR 74 Yaşından geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti

Elazığ’da Zabıta Ekipleri Önce Alışveriş Yaptılar, Sonra Denetlediler

Gıda ürünlerindeki yüzde 8'lik KDV oranının yüzde 1'e düşürülmesinin ardından Elazığ'da zabıta ekipleri, zincir marketlerde indirimin ürünlere yansıtılıp yansıtılmadığını denetledi.

Maske Zorunluluğu Kalkacak mı?

Salgınla mücadelede yeni yol haritası önümüzdeki hafta kamuoyuna duyurulacak. Sağlık Bakanı Koca, maske zorunluluğunun kaldırılıp kaldırılmayacağına ilişkin bilgi vereceklerini de açıkladı.

Elazığ’da Marketlerde KDV Denetimi

Elazığ’da zabıta ekiplerince, temel gıda ürünlerindeki yüzde 8’lik KDV oranının yüzde 1’e düşürülmesinin ardından indirimin ürünlere yansıtılıp yansıtılmadığının kontrol edilmesi amacıyla zincir marketlerde denetim gerçekleştirildi.

Sosyal Konut Hak Sahipleri, Fiyatların Geri Çekilmesini İstiyor

Elâzığ’da sosyal konut hak sahipleri, teslim edilen konutların artan fiyatlarının kendilerini mağdur ettiğini belirterek, konut fiyatlarının geri çekilmesini talep ettiler.

Başkan Gülyüz: “Emlakçılar Odasının Kurulması İçin Çalışmalara Başladık”

El Aziz Emlakçılar Derneği Başkanı Nuri Gülyüz, Elazığ Emlakçılar Odası’nın kurulumu için çalışmalara başlattıklarını ve emlakçıların kesinlikle Karma Oda’dan ayrılması gerektiğini söyledi.

Keban'da Kızılay İçin Gönüllü Kan Bağışı

Kızılay’ın Başlattığı “Kan Bağışı Hayat kurtarır “ kampanyası kapsamında Keban’da 42 vatandaş Kızılay’a gönüllü kan verdi.

‘Çit Baskı Sanatı’ Ev Kadınlarının Elinde Hayat Buluyor

Elazığ’da yaşayan usta öğretici Özlem Takuçin, Halk Eğitim Merkezinde açılan kursla unutulmaya yüz tutmuş 'Çit baskı sanatını' kursiyerlere öğretip sanatın gelecek nesillere aktarılmasını sağlıyor.

Milletvekili Demirbağ, Karla Mücadeleyi Yerinde İnceledi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Özel İdare Karla Mücadele Ekiplerinin yol açma çalışmalarını yerinde inceleyerek, Özel İdaresi’nin karla mücadelesinden gurur duyduğunu söyledi.

Elazığ’da 3.5 Büyüklüğünde Deprem

Elazığ'da 3.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Toplam 431 haber.