Gündem

Gündem Haberleri

Milletvekili Demirbağ, Palu Der Üyeleri İle Buluştu

Palu Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri ile buluşan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, orman yangınlarının terör bağlantılı olduğunu ifade ederek, sosyal medyada bilgi kirliliği oluşturulduğunu söyledi.

Başkan Adayı Salih Satıcı, Yanılmaz İle Görüştü

Elazığ Karma Esnaf Odası Başkan Adayı Salih Satıcı,Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Elazığ eski Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile bir araya geldi.

Mevcut Başkan Fikret Çelik Güven Tazeledi

Elazığ Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi genel kurulu yapıldı. İki adayla gidilen kurulda mevcut başkan Fikret Çelik güven tazeledi.

Başkan Doğan; “Kamu Çalışanlarına Eşit Zam Yapılmalı”

Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası Elazığ Şubesi, Toplu Sözleşme Taleplerini Açıkladı.

Erkal: ''Vaka Sayılarının Yükselmesi Esnafı Endişelendiriyor''

Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkan Adayı Hakan Gökhan Erkal, son günlerde COVİD 19 vaka sayılarında ciddi yükselişlerin olması esnafı endişelendirdiğini ifade ederek esnafların yeni bir kısıtlamayı kaldıramayacağını söyledi.

Başkan Hacıoğulları: ’’Deprem Atlatmış Elazığ İçin Borç Ertelenmesine Geç kalındı’’

Elazığ Ziraat Odası Başkanı İbrahim Hacıoğulları, yeniden seçildiği görevine başladı. Elazığ’da ki kuraklık konusuna değinen Başkan Hacıoğulları, çiftçinin borçlarının acilen ertelenmesi gerektiğini söyledi.

Murat Çıtak:''Aşırı Hız Yüzünden Üzücü Sonuçlarla Karşılaşabiliyoruz''

Trafik Kazalarını Önleme Derneği Elazığ Şube Başkanı Murat Çıtak, Kurban Bayramı sonrasında artan trafik yoğunluğunu değerlendirdi, sürücülere hız yapmamaları konusunda uyarılarda bulundu.

Meslek Odası Başkanları Toplantısının Konuğu Hemşehrimiz Tuncay Akkoyun Oldu

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası öncülüğünde ve Elazığ Esnaf Sanatkarlar Birliği Başkanlığı’nın desteğiyle düzenlenen Meslek Odası Başkanları toplantısının konuğu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Özel Kalem Müdürü hemşehrimiz Tuncay Akkoyun oldu.

Saraç'dan 24 Temmuz Gazeteciler Ve Basın Bayramı Mesajı

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı yıldönümü dolayısıyla Teiaş13. Bölge Müdürü Ahmet Saraç bir mesaj yayımladı.

Başkan Saraç'tan 15 Temmuz Gazi Ve Şehit Ailelerine Ziyaret

ELEP-Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Ahmet Saraç, Doğu Anadolu şehit aileleri federasyon başkanı Veysel Doğan‘ı ve 15 Temmuz Gazisi Erkan Ölçücü’nün babası Mahmut Ölçücü’yü ziyaret etti.

Elazığ’da 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri

Elazığ’da 15 Temmuz demokrasi zaferinin 5’inci yıl dönümünde şehitlikler ziyaret edilip mevlit okutuldu.

SARAÇ; “ŞOFÖR ESNAFI ZAM İSTİYOR”

Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkan Adayı Halil Saraç, Şoför esnafının zor günler geçirdiğini ifade ederek toplu ulaşıma mutlaka zam yapılması gerektiğini ifade etti.

Ahmet Saraç'tan 15 Temmuz Milli Birlik Ve Demokrasi Bayramı Mesajı

Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Ahmet Saraç 15 Temmuz Milli Birlik Ve Demokrasi Bayramı mesajı yayınladı.

Ekonomi Platformu Toplantısı Gerçekleştirildi

Elazığ Ekonomi Platformu (ELEP) olağan toplantısı Milletvekili Zülfü Demirbağ ve İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Yol Çalışması Olan Alanlara Dikkat !

Trafik Kazalarını Önleme Derneği Elazığ Şube Başkanı Murat Çıtak, son zamanlarda altyapı çalışmalarının başladığı yollardan geçerken sürücülerin daha dikkatli olmaları yönünde uyarılarda bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener Elazığ’a Geldi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Elazığ’a geldi Ankara’dan özel uçak ile Elazığ’a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Elazığ Havalimanında İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or ve partililer tarafından karşılandı.

Kabine Bugün Toplanıyor, Bayram Tatili Kaç Gün Olacak?

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, koronavirüs gündemiyle bugün toplanacak. Kurban Bayramı tatilinin kaç gün olacağı, bayram için ek tedbir alınıp alınmayacağı toplantının ardından netlik kazanacak.

Milletvekili Demirbağ'dan Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen olağanüstü kongrede Ziraat Odası Başkanlığına seçilen İbrahim Hacıoğulları’na ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu ardından 24 Ocak depreminin ardından köylerde yapımı devam eden evlerde ki son durumu inceledi.

Toplam 309 haber.