Politika

100 Yılda Yapılamayacak İşleri 18 Yılda Tamamladık 100 Yılda Yapılamayacak İşleri 18 Yılda Tamamladık
Elazığ, Çok Daha Güzel Yerlere Gelecek Elazığ, Çok Daha Güzel Yerlere Gelecek
Bakan Karaismailoğlu: 'Büyük hedeflerimiz var' Bakan Karaismailoğlu: 'Büyük hedeflerimiz var'
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Milletvekillerinden Köprü Talebi Milletvekillerinden Köprü Talebi
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aksoy'dan AİHM'e sert tepki Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aksoy'dan AİHM'e sert tepki
Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kararları açıkladı Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kararları açıkladı
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan önemli açıklamalar Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan önemli açıklamalar
AB liderler zirvesinden Türkiye ile iş birliği vurgusu AB liderler zirvesinden Türkiye ile iş birliği vurgusu
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, İtalya'da Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, İtalya'da
Dışişleri'nden AB'ye tepki Dışişleri’nden AB’ye tepki
Bakan Dönmez: Akdeniz'de ne kimsenin hakkını yeriz ne de hakkımızdan vazgeçeriz Bakan Dönmez: Akdeniz'de ne kimsenin hakkını yeriz ne de hakkımızdan vazgeçeriz
Sınır ötesi tezkereler Mecliste Sınır ötesi tezkereler Mecliste
Başkan Yıldırım: Partimize yeni değerler katmaya çalışacağız Başkan Yıldırım: Partimize yeni değerler katmaya çalışacağız
Milletvekili Erol, Elazığ'dan yeniden aday olacak mı? Milletvekili Erol, Elazığ'dan yeniden aday olacak mı?
Üç Partiden Ortak Açıklama: Çimento Fabrikası Taşınmalı Üç Partiden Ortak Açıklama: Çimento Fabrikası Taşınmalı
AK Parti Elazığ Merkez İlçe Kongresi Gerçekleştirildi AK Parti Elazığ Merkez İlçe Kongresi Gerçekleştirildi
Bakan Akar: Ermenistan'ın bu alçak saldırısını şiddetle kınıyoruz Bakan Akar: Ermenistan'ın bu alçak saldırısını şiddetle kınıyoruz
MSB'den Azerbaycan mesajı MSB'den Azerbaycan mesajı
Milletvekili Ağar, Genel Merkezin Görevlendirmesi İle Afyon'da  Milletvekili Ağar, Genel Merkezin Görevlendirmesi İle Afyon’da 
Politika Haberleri

100 Yılda Yapılamayacak İşleri 18 Yılda Tamamladık

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 100 yılda yapılamayacak işleri 18 yılda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde tamamlayarak milletin hizmetine sunduklarını belirterek, Hakkari'de ne yapıyorsak İzmir, İstanbul ve Elazığ'da da onu yapıyoruz. Tüm çabamız vatandaşımızı ve milletimizi memnun etmek ve duasını almak dedi.

Elazığ, Çok Daha Güzel Yerlere Gelecek

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Elazığ programı çerçevesinde AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti. 

Bakan Karaismailoğlu: 'Büyük hedeflerimiz var'

Türkiye'nin dünyanın en büyük ekonomilerinden biri olması yolunda ihtiyaçları tespit ettiklerine dikkat çeken Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ülkemizin bütünsel kalkınmasına ulaşım ve haberleşme ile ne gibi katkılar sunabileceğimizi belirliyoruz. Büyük hedeflerimiz var. Ülkemizi bölgesinde lojistik bir süper güç haline getirmek, memleketin her karış toprağını dünyayla bağlamak, çağa uygun, akıllı, dijitalleşmesini tamamlamış eksiksiz bir ulaşım ve haberleşme altyapısı kurmak. Zira, çağın gereklerine uygun bir ulaşım ve altyapı sistemi Türkiye'nin dünyanın en büyük ekonomilerinden biri olabilmesi için çok önemlidir. Ve daha da önemlisi, güçlü bir milli ekonomi, milli bağımsızlığımızın en önemli dayanağıdır dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan: (AYM üyesinin yaptığı paylaşım) 'Talihsiz bir açıklama, bir üyeye böyle bir şey düşmez keşke yapmasaydı' dedi.

Milletvekillerinden Köprü Talebi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, Pertek Köprüsünün biran önce yapılması gerektiğini açıkladı. 

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aksoy'dan AİHM'e sert tepki

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, 'Ermenistan’ın temelsiz iddialarını desteklemek amacıyla sunduğu sosyal medya paylaşımları ile basın kesitlerine dayanarak ve hiçbir şekilde hükümetimizin görüşüne başvurmadan aldığı kararla AİHM, inandırıcılığına ve itibarına darbe vurmuştur' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kararları açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Bugün yüz yüze eğitimin kapsamını genişletme kararı aldık. İlkokul birinci sınıfların yanı sıra ikinci, üçüncü ve dördüncü sınıflarda da yüz yüze eğitimi belirlenen kurallar çerçevesinde başlatıyoruz. Bunlara ilave olarak ortaokul sekizinci ve lise 12. sınıflarda da yine belirlenen kurallar dahilinde yüz yüze eğitime geçilecek' dedi.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan önemli açıklamalar

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

AB liderler zirvesinden Türkiye ile iş birliği vurgusu

Avrupa Birliği (AB) liderler zirvesinin ardından AB Konseyi tarafından yapılan açıklamada, 'Akdeniz’de iş birliğine dayalı ve karşılıklı yarar sağlayan bir ilişkinin geliştirilmesinde Türkiye ile AB'nin Doğu Akdeniz'de istikrarlı ve güvenli bir ortamda stratejik çıkarları vardır. İyi niyetle diyaloğu sürdürmek gerekmektedir' denildi.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, İtalya'da

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, temaslarda bulunmak üzere geldiği Roma’da İtalya Dışişleri Bakanı Luigi Di Maio ile görüştü.

Dışişleri’nden AB’ye tepki

Avrupa Birliği Devlet ve Hükümet Başkanları Özel Zirvesi Toplantısı'nda Türkiye'ye ilişkin alınan kararlar açıklandı. Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, 'Zirve kararlarında yine Kıbrıs Türklerine hiçbir atıfta bulunulmaması ve iki taraf arasında hidrokarbon kaynaklarına ilişkin hakça gelir paylaşımından bahsedilmemesi, AB'nin Kıbrıs Türklerini yok sayan zihniyetinin devam ettiğini göstermektedir' denildi.

Bakan Dönmez: Akdeniz'de ne kimsenin hakkını yeriz ne de hakkımızdan vazgeçeriz

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, 'Akdeniz’de ne kimsenin hakkını yeriz ne de hakkımızdan vazgeçeriz' dedi.

Sınır ötesi tezkereler Mecliste

Irak, Suriye, Orta Afrika ve Lübnan'da görev yapan Türk askerlerinin görev sürelerini uzatan tezkereler TBMM'ye sunuldu.

Başkan Yıldırım: Partimize yeni değerler katmaya çalışacağız

Görevi yeni devralan AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 'İnandığımız yolu yürürken partimize yeni değerler katmaya çalışacağız. Biz bize devredilen bayrağı buradan alıp götürebildiğimiz yere kadar düşürmeden,kirletmenden ve lekeletmeden götürmek istiyoruz' dedi.

Milletvekili Erol, Elazığ'dan yeniden aday olacak mı?

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, katıldığı bir televizyon programda gelecek seçimlerde Elazığ’dan tekrar milletvekili adayı olacağını açıkladı. 

Üç Partiden Ortak Açıklama: Çimento Fabrikası Taşınmalı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or ve Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan, ortak basın açıklaması yaparak Elazığ şehir merkezinde faaliyetlerini sürdüren Çimento Fabrikasının taşınmasını istedi. 

AK Parti Elazığ Merkez İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

AK Parti Elazığ Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. 

Bakan Akar: Ermenistan'ın bu alçak saldırısını şiddetle kınıyoruz

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, 'Toprak bütünlüğünü koruma mücadelesinde tüm imkanlarımızla sonuna kadar Azerbaycan Türkü kardeşlerimizin yanında olacağız. Ermenistan'ın bu alçak saldırısını şiddetle kınıyoruz' dedi.

MSB'den Azerbaycan mesajı

Milli Savunma Bakanlığı, Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırısı sonrası açıklama yaptı.

Toplam 303 haber.