Etiketler

TSO Başkanı Arslan:

Irak’ın ülkemiz ve şehir için çok önemli bir pazar olduğuna dikkat çeken Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan, "Bölgemizde yapı sektörünün en önde gelen ili olan Elazığ’ın bu önemli potansiyelinin ihracatla çok daha büyük boyutlara çıkartılması için konusunda uzman olan TradeValley platformu ile yaptığımız protokol doğrultusunda önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacağız" dedi.

Arslan:"Elazığ toparlanmayı çok hızlı bir şekilde sağladı"

Elazığ depremi ve tüm dünyayı saran Koronavirüs (Covid-19) sürecine rağmen şehrin kendi iç dinamikleriyle toparlanmayı çok hızlı bir şekilde sağladığını belirten Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, 2020 yılı tablosunu geride bırakarak bir çok alanda 2019 yılının da üzerine çıkıldığını aktardı.

Elazığ TSO Başkanı Aslan:"Önceliğimiz şehre ve üyelerimize değer katmaktır"

Hedeflerinin şehre ve üyelere değer katmak olduğunu belirten Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan,"Odamızın Stratejik Planlaması kapsamında bugüne kadar 42 ana başlık altında 250 iyi uygulama örneğini rapor haline getirmiş bulunmaktayız" dedi.

Elazığ TSO'nun Yaptığı Çalışmalar Değerlendirildi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan çalışmalar detaylı olarak değerlendirildi, başarılı çalışmalara imza atan 33 meslek komitesi üyesine hizmetleri nedeniyle plaket verildi.

Başkan Arslan"Hedef Yılsonuna Kadar Tescilli Ürün Sayısının 10’a Yükseltilmesi."

Elazığ TSO Coğrafi Ürünler Çalışma komisyonu çalışmalarını sürdürüyor. Ocak ayı içerisinde ilk toplantısını yapan Kurul Mart ayı başına kadar Türk Patent Enstitüsüne 3 ürünün çalışmasını tamamlayarak resmi müracaatını gerçekleştirdi.

Elazığ TSO Meclis Başkanı Yaşar,Karakoçan'da Besi OSB projesinin başlatılması için süreçler start almıştır

Elazığ TSO Meclis Başkanı Yaşar,"Karakoçan'da Besi OSB projesinin başlatılması için süreçler start almıştır"